«

»

Vesper – Dr. H.A.H. Maat

Woensdag 8 april, Vesper

Kerkdienst afgelast i.v.m. het Corona virus. Meer informatie.

Ik ben het brood dat leven geeft

Lezing Johannes 6:47-51

Bij de lezing:
Wie kan er zonder brood? Brood is eerste levensbehoefte. Zonder brood kunnen mensen niet leven. Daarom is brood niet iets om voor jezelf te houden; het is om uit te delen, zo dat er voor iedereen genoeg is om van te leven.
Als brood om van te leven zag Jezus zichzelf. Al zijn liefde en ontferming deelde hij uit onder de mensen om zich heen. Immers, zonder aandacht en liefde komen mensen niet tot hun recht. Alleen als je wordt opgemerkt en geliefd, kun je groeien tot een heel mens.

Moment van inkeer en verstilling

Avondgebed
Goede God, nu het avond wordt
Brengen wij voor uw aangezicht
Alle mensen die moeten leven
Zonder dat er naar hen wordt omgezien;
Alle mensen die met moeilijk hebben in deze weken
Met alle beperkingen en maatregelen.
Goede God,
Dat het brood van uw genade
Ons samenbindt, en kracht geeft om hoopvol te leven,
ook in deze spannende tijd, amen