«

»

Vesper – Dr. H.A.H. Maat

Dinsdag 7 april, Vesper

Kerkdienst afgelast i.v.m. het Corona virus. Meer informatie.

Ik ben het licht der wereld

Lezing uit Johannes 9:1-7

Bij de lezing:
Grote groepen mensen volgen Jezus. Velen onder hen kunnen het niet zo vinden in het leven. Ze zijn op zoek naar iemand die hen wat richting kan geven, ze zijn op zoek naar uitzicht en een toekomstperspectief.
Het deert Jezus dat mensen zo zoekende zijn. Juist voor hen wil hij er zijn. Zijn leven lang heeft Jezus zich willen verbinden met wie er niet in slaagt om z’n weg te vinden, met wie afhaakt, met wie geen kans heeft. Juist hen wil hij aanzien en in de ogen kijken. Voor hen wil hij het licht der wereld zijn.

Moment van inkeer en verstilling

Avondgebed
God, U bent bij ons
Als het licht is, en als het donker wordt,
Als we blij zijn, en als we verdriet hebben,
In gezondheid en ziekte.
God, laat uw licht schijnen in deze onzekere tijd,
Voor mensen die bang zijn, of alleen,
Voor ons allemaal, hopend op andere tijden.
God, U bent bij ons,
Gij draagt ons door de nacht, en
Brengt ons naar de ochtend, amen.