Categorie: Geen categorie

Kerkdienst – Ds. Y. de Groot

Donderdag 28 maart 19:30 uur, Abdijkerk, Witte Donderdag, Heilig Avondmaal Voorganger: Ds. Y. de Groot, GroningenOrganist: Ada MeerseKoster: Jacob de BreeCommissielid: Irene VisserCollecten: 1e KIA: Kinderen in de knel (KIAK) / 2e Onkosten De Schakel (SCHA)

Kerkdienst – Ds. C.M. Verspuij

Zondag 24 maart 9.30 uur, Rehobothkerk, 6e lijdenszondag Voorganger: Ds. C.M. Verspuij, ZuidlarenOrganist: Arie van WijkKoster: M. WiersmaCommissielid: Anne NieuwenhuisCollecten: 1e Diaconie (DIAC) / 2e PKN: Missionair werk (PKNMW)

Kerkdienst – Ds. Heleen Maat

Zondag 17 maart 9.30 uur, Abdijkerk, 5e lijdenszondag Voorganger: Ds. Heleen Maat, PieterzijlOrganist: Ada MeerseKoster: Jacob de BreeCommissielid: Marit SinnigeCollecten: 1e KIA: Rwanda Stripverhalen (KIARS) / 2e Pl. kerkenwerk (PLKEW)Koffiedrinken na de dienst

Biddag – Ds. Sita Hofstra

Woensdag 13 maart 19.30 uur, Rehobothkerk, Biddag voor gewas en arbeid Voorganger: Ds. Sita Hofstra, Leek-OldebertOrganist: Ada MeerseKoster: J. vd. VaartCommissielid: Marten WiersmaCollecten: 1e Voedselbank Westerkwartier (VB)

Kerkdienst – Ds. C.A. Boonstra

Zondag 10 maart 9.30 uur, Rehobothkerk, 4e lijdenszondag Voorganger: Ds. C.A. BoonstraOrganist: Arie van WijkKoster: M. WiersmaCommissielid: Theo ter VeenCollecten: 1e KIA: Indonesi√ę (KIAIND) / 2e Onkosten Geluidsinstallatie (GEL)

Kerkdienst – Ds. A. Akkerman, Assen

Zondag 3 maart 9.30 uur, Abdijkerk, 3e lijdenszondag Voorganger: Ds. A. Akkerman, AssenOrganist: Ada MeerseKoster: Jacob de BreeCommissielid: Gerrie MeijerCollecten: 1e KIA: Voorjaarszendingcollecte (KIAVZ) / 2e Pl. kerkenw. (PLKEW)

Kerkdienst Ds. Tj. Hiemstra, Groningen

Zondag 25 februari 9.30 uur, Rehobothkerk, 2e lijdenszondag Voorganger: Ds. Tj. Hiemstra, GroningenOrganist: Ada MeerseKoster: J. vd. VaartCommissielid: Anne NieuwenhuisCollecten: 1e Diaconie (DIAC) / 2e PKN: Missionair werk (PKNMW)Koffiedrinken na de dienst

Vesper

Zondag 18 februari 17:00 uur, Abdijkerk, Vesper, 1e lijdenszondag, Paasgr.actie Voorganger: gemeenteleden / cantorijOrganist: Date Jan JongsmaKoster: Jacob de BreeCommissielid: Irene VisserCollecten: 1e KIA: Binnenlands diaconaat (KIABD) / 2e De Schakel (SCHA)

Kerkdienst – Ds. M.C. Marchand, Groningen

Zondag 11 februari 9.30 uur, Rehobothkerk, Paasgroetenactie Voorganger: Ds. M.C. Marchand, GroningenOrganist: Arie van WijkKoster: M. WiersmaCommissielid: Theo ter VeenCollecten: 1e KIA: Noodhulp vluchtelingen (KIANV) / 2e Kerkomroep (KOP)

Kerkdienst – Ds. J. Nottelman, Visvliet

Zondag 4 februari 9.30 uur, Abdijkerk Voorganger: Ds. J. Nottelman, VisvlietOrganist: Ada MeerseKoster: Jacob de BreeCommissielid: Marit SinnigeCollecten: 1e KIA: Bangladesh (KIAB) / 2e Plaatselijk kerkenwerk (PLKEW)Koffiedrinken na de dienst