Categorie: Geen categorie

Kerkdienst – Alexandra Matz, Groningen

Zondag 12 mei 9.30 uur, Abdijkerk, Wezenzondag Voorganger: Alexandra Matz, GroningenOrganist: Ada MeerseKoster: Jacob de BreeCommissielid: Marit SinnigeCollecten: 1e KIA: Binnenlands diaconaat (KIABD) / 2e PKN JOP (JOP)

Kerkdienst – Ds. I. de Boer, Groningen

Donderdag 9 mei 9.30 uur, Rehobothkerk, Hemelvaartsdag Voorganger: Ds. I. de Boer, GroningenOrganist: Ada MeerseKoster: M. WiersmaCommissielid: Anne NieuwenhuisCollecten: 1e Diaconie (DIAC) / 2e Plaatselijk kerkenwerk (PLKEW)

Kerkdienst – Dhr. L. Blees, Dorkwerd

Zondag 5 mei 11.00 uur, Den Ham Voorganger: Dhr. L. Blees, DorkwerdOrganist: J. VeenstraKoster: Jacob de BreeCommissielid: Marten WiersmaCollecten: 1e KIA: Noodhulp Oekraïne (KIANO) / 2e Kerkomroep (KOP)Koffiedrinken na de dienst

Kerkdienst – Ds. I. de Boer, Groningen

Zondag 28 april 9.30 uur, Rehobothkerk Voorganger: Ds. I. de Boer, GroningenOrganist: Ada MeerseKoster: J. v.d. VaartCommissielid: Anne NieuwenhuisCollecten: 1e Vluchtelingenwerk Noord-Nederland (VNN) / 2e Pl. kerkenwerk (PLKEW)Koffiedrinken na de dienst

Kerkdienst – Ds. Sita Hofstra

Zondag 21 april 16.00 uur, Abdijkerk, Vesper Voorganger: Ds. Sita Hofstra, Leek-OldebertOrganist: Date Jan Jongsma m.m.v. de cantorijKoster: Jacob de BreeCommissielid: Irene VisserCollecten: 1e KIA: Noodhulp (KIAN1) / 2e Onkosten van De Schakel (SCHA)

Kerkdienst – Ds. K. Pieterman, Niekerk

Zondag 14 april 9.30 uur, Rehobothkerk Voorganger: Ds. K. Pieterman, Niekerk (De Marne)Organist: Ada MeerseKoster: M. WiersmaCommissielid: Theo ter VeenCollecten: 1e KIA: Rwanda (KIARH) / 2e PKN JOP (JOP)

Kerkdienst – Ds. G. Schoonman, Leek

Zondag 7 april 9.30 uur, Abdijkerk Voorganger: Ds. G. Schoonman, LeekOrganist: Arie van WijkKoster: Jacob de BreeCommissielid: Gerrie MeijerCollecten: 1e KIA: Colombia (KIAC) / 2e Onkosten Geluidsinstallatie (GEL)Koffiedrinken na de dienst

Kerkdienst – Mw. H. de Boer-Lodewijks

Zondag 31 maart 9.30 uur, Rehobothkerk, 1e Paasdag Voorganger: Mw. H. de Boer-Lodewijks, MarumOrganist: Ada MeerseKoster: J. v.d. VaartCommissielid: Marten WiersmaCollecten: 1e KIA: Kinderen in de knel (KIAK) / 2e Plaatselijk kerkenw. (PLKEW)Kindernevendienst

Kerkdienst – Ds. Y. de Groot

Zaterdag 30 maart 19:30 uur, Abdijkerk, Stille zaterdag Voorganger: Ds. Y. de Groot, GroningenOrganist: Date Jan JongsmaKoster: Jacob de BreeCommissielid: Irene Visser

Kerkdienst – Ds. Y. de Groot

Vrijdag 29 maart 19:30 uur, Abdijkerk, Goede Vrijdag Voorganger: Ds. Y. de Groot, GroningenOrganist: Date Jan Jongsma m.m.v. de cantorijKoster: Jacob de BreeCommissielid: Irene Visser