We kunnen nu echt melden dat de opbrengst netto ruim de € 4.000,00 heeft gepasseerd. Na de rommelmarkt zijn er ook nog dingen via Marktplaats verkocht. Aan de vier doelen die we hebben aangegeven, zal aan elk € 1000,00 worden overgemaakt. Dat zijn:
- het zendingsproject Samen op missie naar Albanië van PKN Munnekezijl voor opknappen van een weeshuis
- de Friese rijders voor Oekraïne
- SOS Kinderdorpen en
- Camping Polemonium.
Van de Vrijwilligers Samen op missie naar Albanië van de Protestantse Gemeente Munnekezijl-Lauwerzijl kregen we de volgende reactie:
“Wat een prachtig nieuws! Wat zijn we dankbaar dat de rommelmarkt zo’n mooie opbrengst heeft opgeleverd en dat jullie maar liefst € 1.000,00 willen overmaken voor ons project. Dank voor jullie inzet, betrokkenheid en het meeleven met ons doel. Jullie steun helpt ons om het kinderhuis in Albanië echt te veranderen in een warme en veilige plek voor de kinderen.”
Dat stimuleert om door te gaan. Volgend jaar hopen we op 18 april weer een rommelmarkt te kunnen houden.
Op 31 juli ontvingen wij een vervolg e-mail van de Protestantse Gemeente Munnekezijl-Lauwerzijl:
Beste betrokkenen,
Wat zijn we dankbaar! Dankzij jullie betrokkenheid, steun en giften hebben we inmiddels al €47.000,- opgehaald voor het Albanië-project. Mede door jullie investering worden er nu grote stappen gezet in het weeshuis waar wij ons deze zomer voor inzetten.
In Albanië zijn de voorbereidingen in volle gang. De eerste verdieping van het weeshuis is inmiddels voorzien van nieuwe kozijnen en vloeren, en er wordt nu hard gewerkt aan de tweede verdieping. Met het opgehaalde bedrag zijn daarnaast 30 nieuwe bedden, kasten en nachtkastjes besteld, zodat ook de inrichting straks klaar is voor de kinderen.
Op 15 augustus vertrekt onze groep naar Albanië om daar verder te bouwen aan een veilige en warme leefomgeving. We zullen onder andere de slaapkamers schilderen en inrichten, zodat de kinderen zich écht thuis kunnen voelen.
U bent van harte uitgenodigd!
Uitzwaaidienst – zondag 10 augustus om 11.00 uur, koffie en thee 10.30
Locatie: Methardusstraat 19, Munnekezijl
Tijdens deze dienst willen we de groep zegenen en samen bidden voor een goede en vruchtbare missie. Een mooi moment om de toppers van het team nog één keer succes te wensen en hen uit te zwaaien.Terugkomdienst – zondag 28 september om 11.00 uur, koffie en thee 10.30
Locatie: Methardusstraat 19, Munnekezijl
In deze dienst blikken we samen terug: wat hebben we daar kunnen betekenen? Wat hebben we meegemaakt? En wat heeft deze reis gedaan met het team én de kinderen daar?Blijf op de hoogte!
Via onze sociale media delen we regelmatig updates, foto’s en video’s van de voorbereidingen en straks natuurlijk ook van ons werk in Albanië. Volg ons om niets te missen:
- Facebook https://www.facebook.com/share/16ubTWYKya/
- Instagram https://www.instagram.com/missiealbanie?igsh=YzY1NTF4MWs4Ymdn
- TikTok https://www.tiktok.com/@missiealbanie?_t=ZG-8yTphU52R84&_r=1
- Website https://www.pknmunnekezijl.nl/
Nogmaals heel veel dank voor jullie bijdrage, gebed en betrokkenheid. Zonder jullie steun was dit allemaal niet mogelijk geweest. We zien uit naar wat komen gaat en houden jullie graag op de hoogte!