«

»

Breiproject

Levens kunnen worden gered, wanneer mensen die hulp nodig hebben, verbonden zijn met hen die kunnen helpen! HOBI biedt hoop voor pasgeboren baby’s door warme truien, hoeden, sokken en dekens aan te bieden die door vrijgevige mensen over de hele wereld worden gebreid.

Het breiproject, waar ook in Aduard aandacht voor is. Wat eens begon als breien voor Afghanistan, is uitgerold over de hele wereld. Er wordt gebreid in verschillende landen en daar waar het nodig is uitgedeeld. In de ziekenhuizen en vluchtelingenkampen. Vanuit Aduard en omliggende dorpen gaan er deze maand 80 truitjes,mutsjes en slofjes mee op reis en 18 dekens. Iedereen hartelijk bedankt voor de bijdrage!

Op dit moment kom ik nog mutsjes en slofjes te kort om een mooi pakketje van te maken. Ook dekentjes zijn welkom.

Wat is de maat van een dekentje? Als richtlijn geven wij u de volgende maten:

90 x 150 cm voor baby’s en peuters
120 x 150 cm voor kinderen
150 x 200 cm voor tieners

U mag van deze maten afwijken. Belangrijk is dat het dekentje groot genoeg is voor het kind om er lekker onder te kruipen. Op Hope for the babies kan men meer informatie vinden.

Inleveren en/of breipatroontjes kan men opvragen bij:

Marietje ter Veen
Zijlvesterweg 12, Dorkwerd
Tel: 050 – 577 1288